Klepiska

Klepiska do zboża, kukurydzy i grochu

Jesteśmy producentem klepisk do rzepaku, zboża, kukurydzy i grochu. Nasze klepiska co do wymiarów gabarytowych oraz sposobów mocowania są zgodne z oryginałem. W niektórych modelach dokonane były zmiany konstrukcyjne, mające na celu zwiększenie wytrzymałości części. Wszystkie klepiska sprzedawane są w stanie surowym (bez zabezpieczenia antykorozyjnego typu ocynk czy farba).

W okresie zimowym przyjmujemy zamówienia na klepiska, do których nie mamy jeszcze dokumentacji (które wymagają zaprojektowania ze wzoru dostarczonego przez klienta).

Kilka lat temu poszerzyliśmy naszą ofertę o klepiska prętowe. Okazało się to świetnym rozwiązaniem przy mokrej kukurydzy, grochu oraz rzepaku.

Nowoczesne, wysokowydajne KLEPISKA PRĘTOWE  – dedykowane do pracy przy dużym obciążeniu – pozwalają na:

  • zwiększenie prędkości koszenia;
  • ograniczenie uszkodzeń ziarna;
  • redukcja problemu zapychania klepiska przy dużych wilgotnościach;
  • zwiększenie czystości ziarna.

 

Do produkcji klepiska wykorzystujemy pręt fi 16 w gatunku C45. Światło pomiędzy prętami również wynosi 16 mm.

W ofercie posiadamy klepiska druciane (w zależności od modelu kombajnu, drut hartowany 2,6 mm, 2,8 mm lub 3,8 mm) oraz klepiska ażurowe. Istnieje możliwość zamówienia klepiska uniwersalnego z drutem 6 mm. Ramy wykonane są ze stali konstrukcyjnej S355.

Oferujemy klepiska ażurowe lub z drutu o grubości 8 mm. Istnieje również możliwość zamówienia klepiska uniwersalnego z drutem 6 mm.